• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
Yerinde Halı Yıkama

Kurulduğu günden bu zamana kadar en kaliteli hizmetleri sunan yerinde halı yıkama firmamız her zaman adından söz ettirmektedir.

Yerinde Halı Yıkama Hizmetleri

 Günlük yaşam sırasında en çok kullanılan halılar çok çabuk kirlenir. Halı yıkama işlemeleri çok zor ve zaman isteyen zahmetli işlerin en başında yer almaktadır. Hele bir yerinden kalkmayan duvardan duvara ve taşınması imkansız olan halılar için bu işlemler çok daha zor olmaktadır. Bu neden ile uzman kişilerden yardım almak çok doğru bir karar olacaktır. Firmamız sizlere bu konuda en kaliteli hizmetleri en güvenli şekilde vermektedir. Profesyonel eğitimli tecrübeli elemanlarımız ve en son sistem teknoloji ürünü olan makineler ile özenle halılarınız yıkanmaktadır. Firmamız yerinde halı yıkama hizmetleri en doğru şekilde ayağınıza kadar getirmektedir. Sizlerin talep etmesi üzerine tecrübeli ekibimiz adresinize gelir ve halılarınızı hiç kaldırmadan sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel temizlik ürünleri ile halılarınız yerinde özenle temizlenmektedir. Sizi bu çok zor ve zahmetli olan işlerden kurtaran firmamız çalışanları sayesinde halılarınız ter temiz olacak ve sağlıklı hijyen ortamlarda rahatça yaşamınız devam ettirebilirsiniz.

Yerinde Halı Yıkama Yöntemleri

Yerinden kalkmayan halılarınız için firmamız sizlere en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Halılar genel olarak çok kullanıldığı için çok çabuk kirlenirler. Yerinde halı yıkama yöntemleri halıların kirlilik derecesine göre değişmektedir. Beş tane yerinde halı yıkama yöntemi bulunmektadır. Şampuanlama yöntemi az kirli halıların yıkanmasında etkili bir yöntemdir. Bir diğeri ise buharlı halı yıkama yöntemi ve yüzeysel yıkama için çok uygundur. Köpükle yerinde halı yıkama yönteminde kirli halılar için gerekli bir yöntemdir. Kuru halı temizleme yöntemi en ideal olanıdır. En son olarak bonnet ile yerinde halı yıkama yöntemidir. Ticari binalarda kullanılan yöntemde kimyasal deterjanlar kullanılır.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Yerinde halı yıkama fiyatları yıkama yöntemlerine göre değişmektedir. Firmamız fiyatlar konusunda sizlere her zaman en uygun ve en cazip olacak şekilde ayarlanmaktadır. Bizim için siz değerli müşterilerimizin memnun kalması çok daha önemlidir. 

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR