• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ

 

Ankara Ulus temizlik  şirketi Ankara’da tüm bölgelere hizmet vermektedir. Ev temizliği, ofis temizliği, iş yeri ve büro temizliği, halı yıkama, koltuk yıkama, gündelik temizlikler ve daha bir çok temizlik konusunda hizmet vermektedir. Temizlikte kullanılan malzemelerin hepsi şirket tarafından karşılanmakta ve en kaliteli malzemeler kullanılmaktadır. Temizliğe ayıracak vaktiniz yoksa Ankara Koza temizlik şirketini arayın, siz işlerinizi aksatmadan yerine getirirken temizliğiniz size engel olmadan yapılmış olsun.

Özel Koltuk Temizleme Makinelerimiz

Koltuk temizliği için kullanılan özel makineler ile temizlik işlemi vakumlama ile yapılarak tüm derinlerde bulunan kirlerin yüzeye çıkarılarak temizlenmesi sağlanır. Böylece sünger ve elyaf gibi koltuk içeriğine yerleşen tozların açığa çıkarılmasını ve mikroorganizmaların da bu alandaki varlığının sona ermesi sağlanır. Derinlemesine hijyene kavuşacak olan koltuklarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenme işlemi kullanıma bağlı olarak farklılık gösterir. Sık kullanılmayan koltuklarınızın derinlemesine temizlik işlemi yılda bir kez yapılabilirken sık kullanılan koltuklarınızı en az yılda iki defa olmak üzere ayrıca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda da yeniletebilirsiniz. Koltuklarınızın derinlemesine temizlenmesi sonrasında göreceğiniz yeniliği ve hijyeni her daim arzu edeceksiniz. Bunun yanı sıra koltuklarınızda oluşan lekelenmelerde de lekenin çıkarılma işleminde vakum özelliğinin yanında özel temizlik ürününün kullanımı sayesinde kolaylıkla eski görünümüne kavuşacaktır. Temizlik Şirketi Ulus firmamız ile her daim irtibatta geçerek arzu ettiğiniz derinlemesine temizliği koltuklarınızda yaşamanız mümkün.

Koltuklarda Oluşan Lekelere Çözüm

 

Günlük olarak kullanımın yanı sıra salon gibi alanlarda bulunup sadece misafir olarak ayrılan koltuklarda hane içinde yer alıyor. Günlük kullanıma sahip olmayan koltuklarınızın yılda bir kez derinlemesine temizlenmesi yeterli olurken günlük kullanıma sahip olan koltuklarınızın en az yılda iki kez derinlemesine temizlik işleminden geçmesi önerilir. Böylece hem kendiniz hem de çocuklarınız için ideal hijyene kavuşarak gönül rahatlığı ile koltuklarınızı kullanabileceksiniz. Aynı zamanda koltuklarda oluşan lekelenme durumlarında inatçı leke ve kirlerinde temizlenerek koltuğunuzun eski haline geri dönmesini de sağlayan ekibimiz kısa sürede işlemi gerçekleştirmektedir. Ankara’da yaşıyor ve kaliteli bir Ulus temizlik şirketinden hizmet almayı düşünüyorsanız mutlaka firmamızı aramalısınız.

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR