• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
Koltuk Yıkama Ankara

 

Uzun yıllar boyunca en kaliteli hizmetleri sizlere sunan Koltuk Yıkama Ankara firmamız her zaman yaptığı işler ile güvenilir olduğunu kanıtlamıştır.

Koltuk Yıkama Hizmetleri

Ev ya da iş yerlerinde kullanılan eşyaların en başında koltuklar gelmektedir. Koltuklar gün boyu üzerinde çok fazla oturulduğu için çok çabuk kirlenir ve tozlanırlar. Bu neden ile belli aralıklarla yıkanması gerekir. Koltukların temizliği çok önemli olduğu için ve zaman isteyen zahmetli bir iş olduğundan dolayı uzman kişilerden yardım almanız en doğru karar olacaktır. Çünkü yanlış yapılan yıkama işlemleri sonrasında koltuklarınız daha kötü bir durumda olabilirler. Firmamız sizlere en doğru şekilde en kaliteli koltuk yıkama hizmetleri sizlerin ayağınıza kadar getirmektedir. Sizlerin talep etmesi üzerine firmamızın profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz  adresinize gelir ve yıkanması gereken koltuklarınıza en uygun yıkama işlemlerini uygularlar. Yıkama işlemleri sırasında kesinlikle sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel özel bitki özlü temizlik ürünleri kullanılmaktadır. Ayrıca koltuk yıkama hizmetleri sırasında en son sistem teknolojik makineler ile yıkama işlemleri yapılmaktadır.

Koltuk Yıkama İşlemleri

Koltuk yıkama işlemleri sağlıklı yaşam alanları için çok önemli olmasından dolayı çok dikkat ederek yapılması gerekir. Firmamız bu konuda sizlere en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa süre içinde sunmaktadır. Uzman ekibimiz koltuk yıkama işlemlerine başlamadan önce koltukların özelliklerine göre yıkama yöntemlerini seçer. Ardından kuru olarak koltukların tozları alınır. Daha sonra sağlıklı temizlik ürünü su ile karıştırılır ve koltukların üzerine püskürtülür. Yüksek emici gücü olan vakum makinesi ile koltukların içindeki kirli su çekilir. İyice durulan koltuklar fan motoru ile kurutulur ve parfümlenir. Koltuklarınız ilk alındığı günkü görünümü ile sizlere ter temiz bir şekilde teslim edilir.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuklarınız ter temiz yıkanması ve daha sonra bir sorun ile karşı karşıya kalmamak için firmamızdan yardım alabilirsiniz. Firmamız koltuk yıkama fiyatları konusunda son derece duyarlı davranarak sizlerin bütçesine uygun olanları belirlemektedir. Ancak fiyatlar koltuk sayısı ve koltukların özelliklerine göre değişmektedir. Firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin memnun olması için çalışmalarına devam etmektedir.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR