• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
Jaluzi Temizliği

Her zaman her alanda en kaliteli temizlik hizmetleri veren firmamız jaluzi temizliği hizmetlerinde en güvenilir olduğunu yaptığı işler ile kanıtlamıştır.

Jaluzi Temizliği Hizmetleri

Ev ya da iş yerlerinde jaluzi perdeleri çok sık görmek mümkün olmaktadır. Genel olarak ofislerde kullanılan jaluziler geç kirlendiği için tercih edilmektedir. Ancak jaluzi temizliği çok önemli olduğu için çok dikkat edilmesi gerekir. Tam bir temizlik almak için ve farklı sorunlar ile karşı karşıya kalmamak için uzman kişilerden yardım almanız en doğru hareket olacaktır. Firmamız sizlere jaluzi temizliği hizmetlerinde en kaliteli ve en güvenli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. İhtiyacınız olduğu zaman firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Sizlerin isteği üzerine adresinize profesyonel eğitim almış uzman ekibimiz adresinize gelir. Temizlik sırasında kesinlikle sağlığa zarar vermeyen anti bakteriyel bitki özlü temizlik malzemeleri en son sistem teknoloji makineler kullanılmaktadır.

Jaluzi Türleri ve Temizlikleri Nasıl Yapılır?

Jaluzi perdeler genel olarak üç türden oluşmaktadır. Jaluzi temizliği yapılırken türlerine uygun olan temizlik işlemleri yapılması gerekir ve bu durum jaluzi perdenin özelliğinin bozulmaması için çok önemlidir. Firmamız jaluzi temizliği konusunda son derece profesyonel ve güvenli hizmetleri ayağınıza kadar getirmektedir. Uzman ekibimiz jaluzi perdeleriniz özelliklerine göre uygun yıkama işlemleri uygulamaktadır. Kumaş jaluzi perdeleriniz için ekibimiz kumaşın kolay yıpranması nedeni ile temizliği biraz zor olmaktadır. İlk olarak perdeleriniz kapalı şekilde tozları alınır ve en uygun temizlik ürünü ile temizliği yapılır. Ahşap jaluzi temizliği tıpkı mobilyalar gibi çok fazla tozlanır. Bunun için en uygun temizleme işlemleri yapılır ve işlemler sonrası kesinlikle iyi bir şekilde kurulanması gerekir. Alüminyum jaluzilerin bantları çok fazla deforme olacağı için çok dikkatli olmak gerekir. Firmamız her türlü jaluziler için en güvenli hizmetleri vermektedir.

Jaluzi Temizliği Fiyatları

Firmamız her zaman siz değerli müşterilerimizin bütçesini zorlamayan fiyatlar sunarak memnun kalmanızı sağlamaktadır. Jaluzi temizliği fiyatları türlerine ve özelliklerine uygun olacak şekilde ayarlanmaktadır. Size verilen hizmetler sonrası bizlere olan güveninizin artması çok daha önemlidir. 

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR