• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
İnşaat Sonrası Temizlik

Kurulduğu günden bu yana en kaliteli hizmetleri ayağınıza kadar getiren firmamız inşaat sonrası temizlik konusunda da en güvenilir olmaktadır.


İnşaat Sonrası Temizlik Hizmetleri

Son zamanlarda ülkemizde inşaat sektöründe pek çok işler yapılmaktadır. Büyük binalar, konforlu, rahat yaşam ve ulaşım bakımından daha kolay yerlerin meydana gelmesine yardımcı olan inşaat sektörü hayatın büyük bir parçası haline gelmiştir. İnşaat durumu tamamlanan binaların sonrasında temizliği çok önemlidir. Hem satışının daha kolay yapılması hem de genel temizlik işlemlerinin daha kolay olması adına gerekli işlerin başında yer almaktadır. İnşaat sonrası temizlik hizmetlerini en güvenli ve uzman kişilerden almanız en doğru karar olacaktır. Firmamız en kaliteli hizmetleri en kısa süre içinde ayağınıza kadar getirmektedir. Sizlerin talep etmesi üzerine işinin ehli profesyonel eğitimli uzman ekibimiz ve en son sistem teknoloji ürünü makineler ile temizlik işlemleri son derece en iyi şekilde yapılmaktadır.İnşaat Sonrası Temizliği İşlemleri

İnşaat sonrası temizlik işlemlerin düzgün bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü yanlış yapılan temizlik işlemlerinin sonrasında geri dönüşü olmayan sorunlar ile karşı karşıya kalma ihtimali çoktur. Firmamız ile irtibata geçmeniz üzere ihtiyaç sayısı kadar uzman personelimiz adrese gelir ve teknolojik makinelerle temizlik işlemleri yapılmaya başlarlar. İlk olarak inşaat sonrası binada bulunan kaba atıklar uygun şekilde toplanır ve çöpe atılır. Ardından zeminlerde ve fayanslarda meydana gelen yoğun inşaat atıkları ile tozlar özenle temizlenir. Daha sonra bina içinde bulunan camlar, kapılar, pencereler ve buna benzer her yer en ince detaylarına kadar çok iyi bir şekilde temizlenir. Firmamız en kesin çözümler almak için yüksek teknoloji ürünü olan buhar makinesi ile binanın her yeri ter temiz olmaktadır.


İnşaat Sonrası Temizlik Fiyatları

İnşaat sektörünün gün geçtikçe çok daha fazla bir şekilde gelişmesi ile pek çok yerde binalar kurulmaktadır. Bu işlerin sonunda yapılan inşaat sonrası temizlik fiyatları Ankarada firmamız tarafından en uygun şekilde ayarlanmaktadır. Temizlik yapılacak yerlerin büyüklüğüne göre fiyatlar değişmektedir. Bizim işimiz her zaman sizin memnun kalmasıdır.

 

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR