• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
Genel Temizlik

Firmamız müşterilerimizin isteklerini göz önünde tutmaya devam ederek temizlik adına konusunda bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle Ankarada genel temizlik konusunda her türlü ihtiyacınızı karşılamaya devam ediyoruz. Hizmet uygulamalarının en önemli dalları arasında bulunan temizlik uygulamalarında, yaşanılan yerlerin güzellik ve estetiğini korumakla beraber sağlıklı ve hijyenik ortamlar yaratmayı hedeflemeye devam ediyoruz. Günlük şekilde ofis temizliğinden endüstriyel temizlik uygulamaların, kadar birçok farklı temizlik hizmetini sizlerle bir araya getiren firmamız en yeni teknolojik ürünleri ve temizlik yöntemlerini sizlere sağlamaktadır. Temizlik yüzeylerinin cinsine, yapısına ve kirlerin cinsine göre değişiklik gösterebilmektedir. Firmamız sahip oldukları bilgi ve tecrübe ile beraber tüm temizlik ürünü seçiminde çevreye ve insan sağlığına zararsız ürünleri tercih ediyoruz. Sadece görünür yüzeylerde değil görünmeyen bölümlerde de kir, mikrop ve bakteri yer alacağının bilincinde olan personelimiz, hizmet sunulan tüm bölümler üzerinde %100 hijyen sağlanacağının garantisini sizlere ulaştırmaktadır.


Günlük Temizlik Hizmetleri

Siz ve sevdiklerinizin en az bir defa zaman geçirmiş olduğu halka açık mekanlarda temizliğin en titizlikle ele alınması gereken bölümler olarak yer almaktadır. Okullar ve devlet kurumlarında olduğu gibi günlük temizlik uygulamalarını gerektiren ve hijyen durumunun çok önemli olduğu ortamlar konusunda firmamız sahip olduğu deneyimli ekipleri ve modern araçları ile beraber ihtiyaç duyduğunuz sağlıklı ortamı sizlerle bir araya getirmektedir. Okulların temizlik işlemlerinden çocuklarımızdan dolayı ayrı bir özenle yaklaşmış olan firmamız okulların günlük ya da yarı yıl tatillerinde genel temizlik hizmetleri için uzman ekibimiz yer almaktadır.


Ofis Temizliği Hizmetleri

 

İş alanlarının temizliği konusunda her zaman en güvenilir kaliteli hizmeti sizlere sunulan hizmete firmamız sayesinde tanışabilirsiniz. Ev ya da ofislerin özelliklerini ve beklentilerinizi bizlere belirterek hizmet verecek eleman sayılarının ve yöntemin belirlenmesinde yeterli olmaktadır. Siz işinize ve diğer temizlik sorunlarına gönül rahatlığıyla kolayca odaklanabilirsiniz; Firmamız sizi mutlu edecek hijyen ve sağlıklı ortamı ofisinizde oluşturmaya devam etmektedir. Müşterilerine her anlamda en son teknolojiyle hizmet vermeye devam eden firmamız herhangi bir kimyasal ürün kullanılmayan, insan sağlığına zarar vermeyen ürünleri size en sağlıklı genel temizlik hizmetini sunmaktadır.

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR