• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ
Duvar Silme İşleri

Ev ve iş yerleri gibi farklı mekânlar üzerinde duvar boyası silinmeye elverişli olduğu durumlarda kesin neticeyi kolayca alabileceğiniz duvar silme işleri yapılmaktadır. Duvar Temizleme uygulamaları özel temizleme maddesi ile beraber duvar yüzeyine herhangi bir şekilde zarar vermeyen bir malzemeyle yapılır. Duvarların yıl içerisinde bir kez silinmesi gerekir.


Duvar Temizliği

Yaptığımız hizmetlerden talep gören duvar silme işlemleri siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi şekilde sunulmaya devam etmektedir. Bulunmuş olduğunuz mekanın duvarlarını silinmeye elverişli olduğu zaman kesin sonuç alınmaktadır. Sigaradan ya da hava kirliliği nedeni ile zaman içerisinde oluşan kirden dolayı, duvar temizliği ev ya da işyerinde zorunlu duruma gelmektedir. Periyodik şekilde yaptırmak isteyeceğiniz duvar temizliği siz müşterilerimize her zaman sağlıklı ve hijyenik bir yaşam sunmaktadır. Bu sayede uzun vadede boya masrafından tamamen kurtulabilirsiniz. Duvar temizliği sırasında içeride yer alan eşyalarınız, personelimiz tarafından hiçbir şekilde zarar verilmeden titiz bir şekilde çekilir. Temizlik tamamen bittikten sonra özenle tekrar yerleştirilir. Bununla beraber mutfak ve banyoda duvar silme işlemine dâhildir. Bu uygulamaları duvar silme firmamız kaliteli malzeme ve işinin uzmanı olarak yapmaktadır.


Lekesiz Duvarlar

Duvar silme konusunda her türlü alanda usulüne uygun olarak temizlenmektedir. Evinizde yer alan duvarlar yeni boyanmış duruma getirilmektedir. Verdiğimiz hizmetler;

·         Zaman geçtikçe kirlenmiş duvar yüzeylerin tamamen temizlenmesi

·         Yangın sonrasında oluşan kurum ve is olarak yer almış duvar yüzeylerin tamamen temizlenmesi

·         İnşaat veya tadilat sonrasında oluşan tozlu duvar temizlikleri

Boya sonrası uygulanan duvar temizliğinde profesyonel hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren ve sizlere kaliteli bir hizmeti sizlere vererek, daha temiz ve sağlıklı bir ortamda yaşamamız adına profesyonel ekibimizle yıllardır hizmetinizde bulunmaya devam ediyoruz.

Ankara’da duvar temizleme işlemlerinde gelecek personelin güvenilirliği ön planda olması gerekmektedir. Daha sonra ise bu iş için elverişli olup olmadığı kontrol edilmektedir. Ev temizliği konusunda uygun personelse işe başlatılmaktadır. Duvar silme temizlik işlemleri zahmetli ve yorucu bir iş olarak yer almaktadır. Günümüzde ev temizliği işi gerçekleştiren temizlik firmaları bulunmaktadır. Sizde Ankara’da duvar silme hizmeti almak isterseniz firmamızı hemen arıyabilirsiniz.

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR