• Facebook
  • Twitter
Ankara Temizlik
HİZMETLERİMİZ

Cebeci Temizlik Şirketi

Ev veya işyeri temizliği konusunda profesyonel yardım almak isteyenler için Cebeci temizlik firması olarak bu alanda uzman ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Temizlik alanın hijyen açısından ve görüntü açısından daha kullanışlı hale gelmesi için düzenli olarak yapılması gerekir.

Firmamız uzun yıllardır bu alanda yapmış olduğu çalışmalar sayesinde müşterilerimizin kaliteli hizmeti almasını sağlayarak hizmetlerine devam etmektedir. Deneyimli ve yeterli bilgiye sahip olan kadromuz temizliği yapılacak olan her alanda sizleri rahatsız etmeden tamam anlamıyla itinalı bir şekilde temizlik yapılmasını sağlamaktadır. Günlük veya düzenli olarak temizlik yapılması için yapacağınız talepler doğrultusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Kaliteli Temizlik Hizmeti

Devamlı olarak kullanılan alanlarda ortamın kirlenmesi ve sağlıksız bir hale gelmesi kaçınılmaz olmaktadır. Bu nedenle düzenli olarak temizlik yapılması ve ortamın temiz olarak kullanılması için sizlere vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde istediğiniz sonucu elde etmenize yardımcı olmaktayız. Firmamız talepleriniz doğrultusunda bulunduğunuz alanın temizlenmesi için bay veya bayan personel seçenekleri ile hizmet vermektedir.

Özellikle ev temizliğinde bayanların tercih edilmesi ve ayrıca banka veya hastane gibi ortamlarda erkek personellerin daha etkili sonuçlar elde etmesi nedeniyle yapmış olduğunuz her talep doğrultusunda istediğiniz sonucu elde etmeniz için yeterli kapasitemiz ile Cebeci temizlik şirketi olarak talepleri karşılamaktayız. Ev, şirket, ofis, banka, hastane, AVM ve daha pek çok farklı alanda yapılacak olan temizlik işlemlerinde kaliteli malzeme seçenekleriyle temizlik yapılmasını sağlamaktayız.

Temizlik Hizmeti Fiyatları

Günlük veya düzenli olarak temizlik yapılması gereken her ortam için belirlenmiş olan temizlik hizmeti fiyatları değişmektedir. Bu nedenle bu konuda bilgi almak isteyenler firmamız ile görüşme yaparak daha detaylı bilgiye sahip olabilirler. Temizliğin yapılmasını istediğiniz alanın boyutları ve ayrıca temizliğin gün boyunca sürüp sürmemesi gibi pek çok farklı etken fiyat seçeneklerini değiştirmektedir.

Personelimiz servis araçları ile adresinize ulaştırıldıktan sonra alanın temizliği sağlanarak aynı şekilde akşam adresinizden alınmaktadır. Gerekli ekipmanlar firmamız tarafından tedarik edildiği için herhangi bir problem yaşamadan etkili şekilde temizlik yapılması adına ekibimizin ihtiyaç duyduğu en kaliteli malzeme seçenekleriyle hizmet vermekteyiz.

PRATİK BİLGİLER DUYURULAR